Art Creator Paint Gel sky blue 3g

Produkt č.: 2341

Na skladě

145,00
Cena včetně DPH.


Art Creator Paint Gel sky blue 3g

PAINT gely byly navrženy pro nadšence do nail artu. Pokud chcete vypustit trochu své umělecké páry, tyto gely pro vás budou ideální! Již od prvního nádechu budete ohromeni jedinečností gelů GEL PAINT! Poskytnou vám nekonečné možnosti, jak přijít s něčím výjimečným!

 

PAINT gel je produkt dokonale husté, sametové konzistence, který Vám umožní precizní práci stejně jako s akrylovými barvami - jejich silná pigmentace zaručuje čistotu barev a plné krytí bez šmouh.
Díky flexibilnímu složení vám Paint gely umožňují použití v mnoha technikách nail art. Vyznačují se vysokou odolností proti mechanickému poškození, během procedury nestékají a nesráží se, to vše pro dosažení ohromujícího efektu. Snadná práce je činí doporučenými i pro začínající stylisty. Zajišťují výdrž stylingu až několik týdnů.

 

Složení: Di-HEMA trimethylhexyl dikarbamát, trimethylolpropantrimethakrylát, PEG-4 dimethakrylát, trimethylbenzoyldifenylfosfinoxid, benzoylisopropanol, PEG/PPG-27/27 dimethikon, p-hydroxyanisol, hydrochinon, CI 60728

 

Varování: Tento výrobek je určen pouze pro profesionální použití. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Prohledat i tyto kategorie: Produkty, Nails, Zdobení, Art paint gel